reklama
kategoria: Na Sygnale
12 styczeń 2024

Najbliższe 2 lata i 8 miesięcy spędzi w więzieniu

zdjęcie: Najbliższe 2 lata i 8 miesięcy spędzi w więzieniu / pixabay/8219887
46-letni mężczyzna został zatrzymany. Gdy do drzwi jego domu zapukała dzielnicowa, był wyraźnie zaskoczony. Mieszkaniec Nysy, był poszukiwany, celem odbycia kary pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie lub związku przestępczym.
REKLAMA

Dzielnicowy, to nie tylko mundurowy patrolujący ulice. To zaufany sąsiad, który zna tajniki swojej dzielnicy. Dzięki znajomości społeczności, dzielnicowy potrafi szybko i skutecznie reagować na zagrożenia i problemów mieszkańców.

W środę (10.01) dzielnicowa wyruszyła w rejon, aby realizować zadania służbowe. W trakcie patrolu udała się do jednego z domów na ul. Podolskiej w Nysie, gdzie z uzyskanych przez nią informacji miał znajdować się poszukiwany mężczyzna. Gdy zapukała do drzwi, otworzył jej zaskoczony 46-latek. W trakcie rozmowy poinformowała mężczyznę, iż jest on poszukiwany. Teraz mieszkaniec Nysy najbliższe 2 lat i 8 miesięcy spędzi w areszcie za przestępstwo z art. 258 §1 KK.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Nysa
7.7°C
wschód słońca: 06:46
zachód słońca: 17:21
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nysie

kiedy
2025-02-22 18:30
miejsce
Nyski Dom Kultury, Nysa, ul. Wałowa 7
wstęp biletowany
kiedy
2025-02-23 15:30
miejsce
Nyski Dom Kultury, Nysa, ul. Wałowa 7
wstęp biletowany
kiedy
2025-02-23 18:30
miejsce
Nyski Dom Kultury, Nysa, ul. Wałowa 7
wstęp biletowany
kiedy
2025-03-07 17:00
miejsce
Nyski Dom Kultury, Nysa, ul. Wałowa 7
wstęp biletowany