25 marzec 2024

Koncert promujący nowy album zespołu Małe niebo

zdjęcie: Koncert promujący nowy album zespołu Małe niebo / kupbilecik24.pl / Koncert promujący nowy album zespołu
kupbilecik24.pl / Koncert promujący nowy album zespołu
Zapraszamy 24 maja 2024 roku do Muzeum Powiatowe, Nysa, Ul. Biskupa Jarosława 11.
data: 2024-05-24 19:00
miejsce: Muzeum Powiatowe, Nysa, Ul. Biskupa Jarosława 11
bilety: KUP BILET

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z krainą łagodności... Zespół Ponad Chmurami po dziesięciu latach na muzycznej scenie doskonale zdaje sobie sprawę w jakich utworach i tematyce odnajduje się najlepiej. Sumą zebranych przez ten okres przeżyć, emocji, poetyckich (i nie tylko) spotkań i doświadczeń jest premiera albumu "Małe niebo". To nietuzinkowe wydawnictwo pełne jest wrażliwości na otaczające piękno, porusza tematy ważne, mówi o tęsknocie, potrzebie bycia z drugim człowiekiem, podstawowych wartościach, a także skłania do refleksji. Jest opowieścią o tym, czym dla Ponad Chmurami jest właśnie "Małe niebo"...

Zapraszamy Państwa na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Ponad Chmurami zatytułowaną "Małe niebo". W trakcie koncertu pojawią się również piosenki znane z takich albumów jak "Ponad Chmurami" czy "Czas nic nie zmienił". Usłyszą Państwo utwory do wierszy m.in. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan WUKI, Ewy Pilipczuk, Krzysztofa Cezarego Buszmana czy Krzysztofa Kasperczyka. Ponad Chmurami ma na swoim koncie wiele koncertów w wypełnionych salach domów kultury i klubów muzycznych na terenie całej Polski. Zespół koncertował także m.in. w Niemczech i Włoszech. Grupa brała udział także w wielu konkursach piosenki poetyckiej, gdzie zawsze znajdowała się w gronie laureatów.

Ponad Chmurami zagrają w składzie:
- Katarzyna Jacuk (śpiew, gitara akustyczna, ukulele, idiofony)
- Nikodem T. Jacuk (gitara akustyczna)
- Adam Garnecki (wiolonczela)
- Dominik Łochnicki (realizacja dźwięku)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zespół Ponad Chmurami
artyści:
Katarzyna Jacuk, Nikodem Jacuk
Duet Ponad Chmurami działa od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci. Wbrew temu, co obecnie dociera do nas z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa, czy zespołu Pod Budą. Podczas pięcioletniej drogi na muzycznej mapie zespół ma za sobą niespełna 300 koncertów. Dużym wyróżnieniem dla duetu było zaproszenie na III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce "Wiara, Nadzieja, Miłość". Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

2024-04-27 18:00